Mercedes-Benz

Kış Lastik Kampanyası

Bu kış lastikler indirimli, hediyeli, garantili.


Michelin, Continental ve Pirelli marka otomobil kış lastiklerini, Mercedes-Benz yetkili servislerinden %20 indirimli temin ederek soğuk hava koşullarında sürüş güvenliğinizin devamını sağlayın.
Üstelik tüm lastikler patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garantili. Mercedes-Benz marka şemsiye de hediyemiz!

Kampanya, 16 Ekim 2018 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya dahil olan otomobil lastikleri, ilgili markaların Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından belirlenmiş ebatlarıyla ve stoklarıyla sınırlıdır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. ek bir bildirim yapmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Şemsiyeler stoklarla sınırlı olup kampanya kapsamındaki 4 adet otomobil kış lastiğinin alınması durumunda geçerlidir. 31.12.2018 tarihine kadar yapılan tüm lastik satışlarında 2 yıl lastik garantisi geçerlidir. Lastik garantisiyle ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz.