Mercedes-Benz

Kaza Yönetimi

O bir yıldız olarak kalmalı.   

Mercedes-Benz Hasar Onarımı

Onun kadar dayanıklı mısınız?
Mercedes-Benz güvenliğiniz için 7/24 çalışıyor, yeni teknolojiler geliştiriyor. Size yalnızca aracınızın orijinalliğine özen göstermek kalıyor.
Aracınızın %100 güvenli kalmasını sağlamak için bakım ve onarım işlemlerinizi daima yetkili serviste yaptırın. Kaza durumu dahil aracınızla ilgili her türlü destek için 444 62 44 iletişim hattını arayın.
Hem aracınızın büyünlüğünü hem kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.
Yol Yardım
Garanti
Service Plus ve Advantage Plus
Mobilo

Kaporta, boya, tampon ve iş döşeme onarımlarını kapsayan mini onarım hizmeti ile aracınızın ilk günkü orijinalliğini koruyun.
Mercedes- Benz yetkili servislerindeki özel tamir metotları ve ekipmanları ile aracınız üzerindeki çizikler, küçük çaplı göçükler, vuruklar, ezikler, delikler vs. hızlı ve ekonomik bir şekilde tamir edilir. Mercedes-Benz'inizin özelliklerinin ve estetiğinin korunabilmesi icin aracınızı onun özelliklerini en iyi tanıyan yetkili servislerimize emanet etmenizi tavsiye ederiz.
Üstelik, Mercedes-Benz Kasko ürünlerinden, mevcut hasarsızlık indiriminizi etkilemeden, yetkili servislerde standart olarak verilmekte olan mini onarım hizmetinin limitleri dahilinde yararlanın.*

Mercedes-Benz Kasko
YILDIZLAR KORUMAMIZ ALTINDA

Mercedes-Benz Kasko ile siz değerli müşterilerimiz için tek noktada tam hizmet sunma yaklaşımımızı daha da güçlendirdik. Daimler Grubu’nun uluslararası deneyimleri, yerel edinimleri ve aracınızı yakından tanımanın getirdiği birikimle, ihtiyacınıza en uygun kasko çözümlerini geliştirdik. Mercedes-Benz yıldızından yola çıkarak hayallerinizdeki aracınızı korumak için Mercedes-Benz Kasko paketini hazırladık. Aracınız her şeyiyle Mercedes-Benz olarak kalsın. Mercedes-Benz Kasko, Mercedes-Benz çatısı altında kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yol arkadaşıdır. Kalite ve güveni temsil eden Mercedes-Benz’inizin başına gelebilecek birçok riski teminat altına alarak güvenliğinizi ve aracınızın bütünlüğünü korur.
Mercedes-Benz Kasko’nuz ile Mercedes-Benz dünyasının daha birçok ayrıcalığını yaşayacaksınız. İşte bunlardan bazıları:Mercedes-Benz’in güvenlik ve kalite özelliklerinin sürekliliği araçlarımızın üstün teknolojik özellikleri, konfor ve güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır. Mercedes-Benz araçlarının bu özelliklerinin ve sistemlerinin ilk günkü gibi devrede olması için tüm onarım işlemleri yetkili servislerimiz tarafından gerçekleştirilir.Yetkili servislerimizde eğitimli ve tecrübeli uzmanlar tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarım işlemi gerçekleştirilir.Aracınız Daimler standartlarına uygun onarım metotları ile onarılır.Yetkili servis çatısı altında yapılan onarım kapsamı 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisine sahiptir.Cam hasarları yetkili servislerimizde onarılır veya orijinal cam ile değiştirilir. İlk cam hasarı, hasarsızlık indiriminizi
etkilemez.Ayrıca Mercedes-Benz Kasko'nuz ile poliçe vadesi sonunda kazanacağınız hasarsızlık indirimini etkilemeden, mini onarımlarınız Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir.Standart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulur.Tek poliçe ile 4 yıla kadar poliçe imkanı bulunmaktadır.Böylece üzerinde onarım yapılan Mercedes-Benz aracının üstün teknolojik özellikleri, güvenlik sistemleri ve 2.El değeri korunmuş olur.

Ürünlerimiz

Mercedes-Benz KaskoTeminatlar

Kasko (Çarpışma, cisme çarpma, kötü niyet, yanma, çalınma)

Ferdi kaza (Sürücü ve yolcuların ölüm, sürekli sakatlık halleri ve tedavi masrafları)

Asistans (Yardım hizmeti)

Hukuksal koruma(Harcamalar, vekalet ücreti, dava ücreti, masraflar)

İhtiyari mali mesuliyet (Trafik sigortası limitleri üzerinde kalan kısım)

Ek Teminatlar

Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terörist eylemler

Deprem ve yanardağ püskürmesi

Sel ve su baskını

Sigara benzeri maddelerin teması

Yetkili olmayan çekme ve çekilme

Yeni değer1

Anahtarla çalınma2

Kıymet kazanma

Kullanım ve gelir kaybı3

Hasarsızlık koruma4

Anahtar kaybı

Özel eşya2

Yurtdışı teminatı


Hususi Kullanım Tarzında:

+ Hasarsızlık koruma

++ Anahtar kaybı ve özel eşya

+++ Tedavi masrafları


Diğer Kullanım Tarzında:

+ Kullanım ve gelir kaybı

++ Anahtar kaybı

1- Binek, kamyonet ve minibüs kullanım tarzı için geçerlidir.
2- Binek ve kamyonet kullanım tarzı için geçerlidir.
3- Ticari araçlar için geçerlidir.
4- Hususi araçlar için geçerlidir.

Anlaşmalı Sigorta kapsamında
Hasar onarımı için gerekli belgeler

Şahıslar için:

Kaza raporu ve Alkol Raporu Aslı (Polis Zaptı var ise) veya Maddi Hasarlı Trafik Kaza Tespit Tutanağı aslı (Her iki tarafın da ıslak imzası, boşlukların eksiksiz doldurulması) veya Beyan*

Kasko poliçesi fotokopisi

Kasko poliçesi prim makbuz fotokopileri (Var ise)

Ruhsat fotokopisi

Sürücüye ait ehliyet fotokopisi ve TC numarası

Ruhsat sahibinin kimlik kopyası

Teslim-İbra-Temlik Belgesi ve Taahhüt Belgesi ** (Ruhsat sahibi tarafından ıslak imzalı)

Şirket adına kayıtlı araçlar için ek olarak:

Vergi Levhası fotokopisi

Ticaret Sicil Kaydı fotokopisi

İmza Sirküleri fotokopisi

20.000 TL'nin üzerindeki hasarlarda faaliyet belgesi ve yetkili kimlik suretleri (MASAK evrakları)

Teslim-İbra-Temlik Belgesi ve Taahhüt Belgesi** (İmza Sirkülerinde yetkili olan kişi tarafından ıslak imzalı ve kaşeli)**

*Beyan olay yeri, tarih ve hasarın oluş şeklinin detaylı olarak açıklayacak ıslak imzalı yazı. (Şirket adına kayıtlı otomobillerde şirket kaşesi ve yetkili kişi imzası da gerekmektedir)
**Yetkili Servislerden temin edebilirsiniz.